Loading..

Раперката Карди Би има нова тетоважа, а ја откри нејзиниот сопруг на кого таа му се пофали преку видео повик.

Карди на страничниот дел од ногата го истетовирала неговото име, а тетоважата за време на нивниот разговор му ја покажала дигајќи ја ногата пред веб камерата.

Тој копирајќи го моментот кога таа ја кренала ногата и порача дека едвај чека да дојде дома преку својот Инстаграм профил.

„Каков си ти среќник“, му порачаа дел од фановите.

Најчитани вести