Loading..

Виктор Живојиновиќ, синот на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ, е на одмор, и тоа не каков било, туку луксузен и на Ибица. Островот е познат по лудите забави, а тоа на Виктор не му недостастува, што впрочем се гледа и по неговите објави на Инстаграм.

Освен фотки од глисери, јахти, плажи, Стефан се пофалил и со богатите деликатеси во кои ужива, но и текилата што ја консумира, а која чини „скромни“ 125 евра.

Се има - се може!

Најчитани вести