Loading..

Вчера на социјалните мрежи се појави видео на кое две лица (маж и жена) бркаат со сатар еден човек низ ТЦ Лептокарија. Денеска за Плусинфо за целата случка сведочи актерот Милан Тоциновски кој всушност бил човекот што гобркале овие двајца.

Вели дека го пријавил настанот во полиција и очекува да биде повикан да даде исказ за целиот настан.

Најчитани вести