Loading..

Денеска е уапсен Бојан Јовановски, познат како Боки 13 сопственик на 1ТВ, дознава Фактор.

Уапсен е поради сомневање за рекет, а полицијата го привела на граница.

Приведен е и бизнисменот Зоран Милески познат како Зоки Кичеец. Тој е близок со поранешениот директор на УБК Сашо Мијалков. Тој е уапсен во еден скопски ресторан.  

Најчитани вести