„Хрватска, преубава си“, на социјалните мрежи напиша Систин Роуз Сталоне (21), една од трите ќерки на популарниот актер Силвестер Сталоне (73) со фотографии од хрватското крајбрежје.

На фотографиите, Систин позира во морето, поточно во пештера со помладата сестра Скарлет (17). Нивната трета сестра, Софија (22), прва ја коментираше објавената фотографија.

„Двете сте прекрасни”, напиша Софија.

извор: Makfax

Најчитани вести