Руски љубовници паднале од 9-тиот кат за време на секс на прозорецот, соопшти “Фонтанка.ру”. Според жителка на Санкт Петербург, каде се случила незгодата во петокот, по двојката од прозорецот паднал и телевизор. Соседката веднаш повикала полиција.

Жената починала. Мажот поминал со помали повреди и исчезнал од местото на трагедијата.

Според прелиминарната верзија младата дама се забавувала во друштво на четворица мажи во живеалиштето на 9-тиот кат, каде се леел алкохол. Потоа со еден од мажите имала секс на прозорецот.

Се верува дека двајцата ја изгубиле рамнотежата и паднале од деветтиот кат. Полицијата го испитува идентитетот на четворицата мажи.

Извор: Република

35,154

Најчитани вести