Дизајнерката Адриана Дегерас најпрво создаде костим за капење, чијшто горен дел изгледа како некој да ги држи градите со една рака, а сега дизајнираше уште поинтересен долен дел.

Тоа се црвени гаќички кои изгледаат како џиновски усни.

View this post on Instagram

Happy Valentines ❤️

A post shared by Adriana Degreas (@adrianadegreas) on

Жените од целиот свет се веќе опседнати со овој бикини, а според коментарите, многу модни блогерки ќе го носат ова лето. Единствена пречка може да биде цената на ова бикини кое чини 600 евра.

извор: Makfax

575

Најчитани вести