Буклин Бекам на „Инстаграм“ објави спонзорирана фотографија договорена во соработка со БМВ, но поради еден детаљ објавувањето стана предмет на исмевање.

Синот на Дејвид и Викторија Бекам случајно во описот стави и некои детали што БМВ му ги испратил како упатство за тоа како да се прикаже објавувањето.

View this post on Instagram

On my way to shoot BMW's next concept car @BMW #NEXTGen

A post shared by bb? (@brooklynbeckham) on

„Описот е: Одам да го снимам новиот BMW-ов концепт автомобил @BMW #NextGen. Локациска ознака: Минхен”, стои на почетокот под објавата на Бруклин.

Откако неговите следбеници на „Инстаграм“ најдоа грешка и почнаа да го исмеваат во коментарите, Бекам јуниор се коригира и ги отстрани упатствата на спонзорот од објавата.

извор: Makfax

1,240

Најчитани вести