Која Коцкар имала удес после кавга со Слободан Радановиќ.

Бившите сопружници минатата вечер дошле на доделување награда на Ѕвездичките на Пинк “Премиера“, каде што се однесувале како куче и маче. Ржеле еден на друг, поради што таа веднаш после доделувањето повикала такси, но на пат дома имала сообраќајка.

Сакал да ја пониже

- На такси возилото во кое била Кија удрила друга кола. Таа веднаш била пренесена во Ургентен центар, каде што лекарите и констатирале полесни повреди. Кија се жалела на болка во глава, но набрзо после тоа е пуштена дома - вели добро известен извор, кој открива што предходело на удесот.

- Кија се возбудила бидејќи Слобо ја понижил јавно. Кога рекле дека тие двајца добиле награда во категорија најголема минутажа во “Премиера“, Слоба се качил на бина и ја собрал стутуата. Штом му се доближила Кија, тој демонстративно ја напуштил бината, не дозволувајќи и на бившата жена ни да позира со заедничката награда, кој си ја однел дома. – завршува изворот.

Ги налути фановите

Тоа многу ги налутило фановите на Кија, кои удриле по Радановиќ...

- Ја зема наградата за себе, правеше коњски гримаси и се симна од бина. Вистински дебил, Класичнен сељак беше и остана таков. Драго ми е што Киоја уште долго ќе трае, повторно ти излезе балван... Мајмуне, те боли ли нејзиниот успех? го прашал еден обожувач на Кија, Слободан, а овој бесно му одговорил; “К*р ме боли“!

 

 

9,774

Најчитани вести