Македонската фолк пејачка Анастасија Петреска и нејзиниот сопруг, фолк-пејачот Владимир Поповски веќе заминаа на море, каде уживаат 4 месеци по раѓањето на нивната ќеркичка Андреа.

Ќерката на Наум Петрески  во црвено бикини позираше покрај својот сопруг, а во прв план беше нејзиното бујно деколте.

Погледнете:

3,534

Најчитани вести