На ТВ Пинк започнало новото издание на емисијата “Амиџи шоу“, а еден од соговорниците на Огњен Амиџи е пеачот Дарко Лазиќ.

Дарко веднаш на почетокот на емисијата открил дека неговата вереница Марина Гагиќ само што била примена во породилно и дека секој момент би можела да се породи.

- Чекаме да се породи. Можно е да се породи сега додека сме во емисија. Гледаш дека не ми е добро, се прпотувам нон-стоп. Чекам да се заврши емисијата и да одам во породилно. Родителите ја оденсоа во болница, ми се јавија – рекол Лазиќ возбиден.

7,655

Најчитани вести