Кристијано Роналдо со девојката Георгина Родригез и децата е на одмор во Грција, а дека уживаат доволно зборуваат фотографиите кои ги објавуваат на Инстаграм. 

За време на одморот дури и малиот Кристијано Роналдо Јуниор го прослави деветтиот роденден. 

„Сине среќен роденден. И понатаму да бидеш прекрасно момченце како и досега. Тато е горд на тебе. Многу те сакам“, напишал Роналдо на својот профил под објавената фотографија. 

 

На честитките се надоврзала и Георгина: „Ова беше прекрасен ден. Среќен роденден принцу на нашиот дом.“

Така пишува Георгина, а вака изгледа: 

5,513

Најчитани вести