Американската актерка и телевизиско лице Лиса Рина има 55 години, а за своите години изгледа нереално добро.

Лиса објавила кратка видео снимка на својот профил на Инстаграм во која игра во црно едноделно бикини.

Иако влегла во шестата деценија од животот, Лиса и понатаму има тело на кое многу од младите дами можат да ѝ завидуваат.

Водителката која е свесна за тоа колку добро изгледа, обожавателите на Инстаграм често знае да ги почести со фотографија во бикини.

Лиса со нејзиниот сопруг Хари Хамлин неодамна прославиле 22 години од брак, а имаат 2 деца, Делила (20) и Амелија (17).

Најчитани вести