Јелена Карлеуша во друштво на својот адвокат пристигнала во Првиот основен суд во Нов Белград. За денес е планирано продолжението на судењето по повод тужбата која Цеца Ражнатовиќ ја поднела против Јелена заради нејзините изјани за еден весник. Денес би требало да има обид за помирување. 

Јелена не сакала да дава изјави во медиумите, а на судењето се појавила во тоалета со туфни со длабоко деколте и огромен црн шешир.

Најчитани вести