Анабела Атијас заминала во Ровињ и оттаму се огласила со фотографија. Токму таа фотографија ги разбеснала нејзините виртуелни пријатели, па ја почестиле со разно-разно вулгарности.

Пејачката на објавената фотографија е во друштво на најмалата ќерка Бланица, која ја доби во бракот со вториот сопруг Андреј со кого и имаат апартмани во Ровињ, и двете се со ускладени стајлинзи. Со нив е и домашниот миленик на Луна, заради која и тргнала лавината од навредливи коментари.  

„А каде е Луна која го плаќа ова?“...„Луна е к***а!“....

 

Најчитани вести