Зорица досега три пати се мажела, од првиот брак со хармоникашот Зоран Тутиќ добила син Ѓорѓе Тутиќ.

Фолк ѕвездата Зорица Брунцлик е мајка на четири деца – има три ќерки Марија, Миљана и Злата и еден син Ѓорѓе.

Ѓорѓе не сака да се експонира медиумски како нејзината најмала ќерка Злата, а интересно е што се истакнува во однос на други мажи поради специфичниот имиџ, исто како неговата позната мајка.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

? #styleinspo #fashionista #slayer #denim #fashion #fade #swag #igers

A post shared by Djordje Tutic (@djordje_tutic) on

Ѓорѓе носи доста смела гардароба, се истакнува и со необична фризура.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Suit ??‍? #dressedup #suit #fashionista #manfashion #gray #igers #lastnight #moda #swag #slayer

A post shared by Djordje Tutic (@djordje_tutic) on

Веќе десет години е во брак со Вања Тутиќ со која има две деца, а атрактивната сопруга со гордост ја покажува на својот Инстаграм.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy birthday to my love❤ @vanja.tutic #birthday #love #happyness #mylove #soulmate #wife

A post shared by Djordje Tutic (@djordje_tutic) on

- Ѓорѓе во неделата се скарал со својата жена. Прво се расправале, а потоа ја шлаканиви неколку пати. Го пријавила во полиција, со што е приведен во полиција – открил извор на некои дневни весници своевремено.

2,394

Најчитани вести