Пејачката Никол Шерцингер (40) објави фотографии од одморот на Хаваите и буквално ги излуде мажите ширум светот. Никол има совршена линија и тело за кое сонуваат многу, па и двојно помлади девојки, па оттука и сосема е јасно зошто никој не и верува дека е во петтата деценија од животот, односно има полни 40 години. 

Никол на фотографиите е во црвен едноделен костим за капење, а како изгледа погледнете на фотката под која напишала - „Љубов од Хаваите.“

 

1,234

Најчитани вести