Skip to main content
x

Ужасната сцена се одиграла во еден кинески град и тоа пред очите на постариот брат кој се обидел да го спаси тригодишното дете од киднаперот. Сцената ја забележале камерите од соседната зграда, а во видеото јасно се гледа како киднаперот прво му приоѓа на поголемото дете, а после го граба помалото и бега по улицата.

Инцидентот се случил пред ресторан во кој биле родителите на децата. 

За среќа, полицијата реагирала брзо, а киднаперот бил уапсен.

Погледнете: 

528

Најчитани вести