Loading..

Македонскиот кошаркар Перо Антиќ објави несекојдневно видео од неговата игра, но овојпат не на терените, туку во собата со синот. Тој  на својот Инстаграм профил објави видео на кое се гледа како заедно со неговиот син играат на познатиот хит Гангам стајл.

Антиќ доби низа лајкови и позитивни коментари од своите следбеници.

 

Најчитани вести