Фолкерката Дара Бубамара не престанува да шокира! По порно видеата кои самата „по грешка“ ги пушти во јавноста сега на свадбата на една од наследничките од познатото семејство Кариќ, се појавила со гол задник.

Дара на венчавката на Даниела Кариќ и кореографот Иван Милеусниќ, која е во тек, дошла во црн комбинезон и се било супер додека не го завртела грбот. Се покажало дека парчето облека кое е прекриено со реси всушност е целосно проѕирно и одоздола и ѕиркаат гаќичките.

Па и ако е од Дара многу е! 

Најчитани вести