Деветнаесетгодишна девојка од Србија, која живее во Скопје, пријавила дека вчера во 3 часот по полноќ  била нападната пред ноќен клуб на улица „Димитрие Чуповски“.

Како што соопшти МВР, според пријавата, нападот го извршиле неколку женски лица.

 

 

извор: Makfax

1
loading...

Најчитани вести