Елитна проститутка од Белград која за викенд заработувала до 4 илјади евра, тврди дека еден министер шмркал кокаин од нејзиниот гол задник.

„Министерот шмркаше кокаин од мојот гол задник“, стои на насловната страница на српски „Телеграф“ за кој 27-годишната елитна проститутка од Белград открила „експлозивни“ детали кои ја шокираа српската јавност.

 

„За викенд заработував од 3 до 4 илјади евра. Сигурно ви звучи невозможно, но верувајте ми дека беше така. Секако, не е така секогаш, ниту пак беше така на почетокот, но кога ќе бидете во шема со државниот врв, министри и политичари, тогаш се ви е јасно. Тие се подготвени да платат ненормални бројки, но исто така бараат и ненормални работи за возврат“, открила анонимната ескорт девојка за српски „Телеграф“.

 

 

 

Таа открила дека со еден српски министер патувала низ Европа: „Ми се гади сега кога ќе помислам што ми правеше, а морав да му се смеам и да глумам дека уживам. Тој човек бараше да се соблечам гола и од моето тело да шмрка кокаин. Потоа, ќе земеше шише вино и ме прскаше насекаде. Најмногу ми истураше вино во уши, а потоа ме лижеше. Одвратно ми е додека зборувам, а замислете како ми беше кога ќе легнев со него“.

 

Меѓутоа, нејзиното најлошо искуство е исто така со политичар, а таа се уште била негова робинка. Открива дека ѝ направил лузни кои ќе ги носи цел живот и поради него нема да може да има деца дури и кога ќе ја напушти проституцијата. Таа со него најчесто практикувала садо-мазо игри.

 

 

 

„На почетокот се беше во ред, тој бараше да го врзувам, да го камшикувам и да го газам со моите високи потпетици. Тоа го правев затоа што тој политичар сакаше домино дами и од мене го направи тоа“, открива таа и додава дека тој ѝ рекол дека сака да биде во подредена положба со неа, затоа што во реалноста е многу моќен.

 

„Ми даваше многу пари, станав негов личен роб. Кога ќе ме побараа други клиенти, тој ќе му се јавеше на мојот макро и му плаќаше двојно и тројно повеќе. Секако, важни се парите. Еднаш буквално ме изнајми за еден месец и ми правеше најразлични гадости. Ми беше мака од него, но сакав да го искористам затоа што се заљуби во мене. Преку него сакав и да излезам од овој пекол на проституција, во него го видов спасот“, раскажува таа.

Најчитани вести