Всичко ги сокапал....Струмичанец демолирал казино Сентарот со копач (ХАОС)

Вечерва на социјалните мрежи се појави видео каде што се гледа како е демолирано казино на „Сентор" во Струмица. Според тоа што се зборува во видеото, непознат човек со копач демолирал 50 слот апарати и неколку рулет машини. Со повеќе детали во текот на утрешниот ден.

 Всичко ги сокапал....

Поврзани

Најнови вести

Коментари