ВО ЖИВО Пречек на британската премиерка Тереза Меј во Владата на РМ

Во продолжение следи пречекот на британската премиерка Тереза Меј во Владата на Република Македонија.

извор: Makfax

Поврзани

Најнови вести

Коментари