ВМРО-ДПМНЕ вечерва одржува митинг во Општина Берово

Како што е соопштено обраќање ќе имаат лидерот на партијата, Христијан Мицкоски како и кандидатката за градоначалник Елеонора Рашковска

Митингот може да го следите тука.