ВМРО-ДПМНЕ вечерва одржува митинг во Општина Крива Паланка.

Како што е соопштено обраќање ќе имаат лидерот на партијата, Христијан Мицкоски како и кандидатот за градоначалник Александар Рангелов.

Митингот може да го следите тука.