Видео: Заев насмеан по координацијата за законот за јазиците

Премиерот Зоран Заев денеска насмеан излезе по координацијата со пратеничката група, пред седницата за Законот за јазиците.

Заев не сакаше да открие што ќе се случува со Законот.

Поврзани

Најнови вести

Коментари