Снежна магија на Преспанското езеро (ВИДЕО)

Видеото е направено околу 14 часот и 30 минути на брегот на Преспанското Езерп во Претор покрај Relax Beach Resort.

Уживајте во преубавипт снежен ден покрај Преспанското Езеро, Centar.mk ви го доловува совршениот момент во видеото што следува.

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари