Исчезнатиот беровчанец по кој се трагаше е најден мртов

Во текот на вчерашниот ден во 09 часот во Берово на улица "Дамјан Груев" пронајден е починат 75-годишниот Б.Б. од Берово кој на 10-ти месецов беше пријавен за исчезнат.

Извршен е увид на местото на настанот, телото на починатиот е предадено на фамилијата за погреб.

Поврзани

Најнови вести

Коментари