Исчезнатата Снежана Тројачанец пронајдена почината

Педесет и две годишната професорка Снежана Тројачанец е пронајдена почината.

 

Педесет и две годишната професорка Снежана Тројачанец е пронајдена почината.

Информацијата е споделена на социјалните мрежи во име на синот на Снежана, Филип.

Потрагата по професорката траеше два дена, од вчера наутро кога нејзиниот сопруг забележал дека не е дома.

Според пријавата во МВР, Снежана околу 6 часот излегла од домот и се упатила во непознат правец. Во потрагата се вклучија огромен број граѓани кои го пребаруваа Скопје.

По професорката на факултетот за земјоделски науки и храна, трагаше и полицијата.

Поврзани

Најнови вести

Коментари