ДИВЕЕЊЕТО на Арбр Адеми во Собрание (ВИДЕО)

На социјалните мрежи е објавемо целосна видео снимка од инцидентот во Собранието, кога поранешниот министер за образование и сегашен пратеник … Продолжи со читање ДИВЕЕЊЕТО на Арбр Адеми во Собрание (ВИДЕО)