Блам во Белата Куќа: Артан Груби се фотографираше со фотелјата на Мајк Пенс, потпретседателот на САД

Претседателот на Комисијата за европски прашања и пратеник во македонското Собрание Артан Груби беше во работна посета на САД, а на социјалните мрежи објави фотографија од канцеларијата на американскиот потпретседател Мајк Пенс.

На фотографијата може да се забележи Груби фотографиран зад фотелјата на Пенс.

Поврзани

Најнови вести

Коментари