Баба пријавила полов напад врз нејзината 10-годишна внука

Баба пријавила полов напад врз нејзината 10 годишна внука. Според полицијата, вчера во 20.15 часот во Полициската станица Прилеп, 45-годишна жена од Прилеп пријавила дека истиот ден околу 20 часот нивниот сосед М.У. извршил полови дејствија врз нејзината 10-годишна внука.

М.У. е приведен во полициска станица. Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

извор: Makfax

Поврзани

Најнови вести

Коментари