Апасиев за денешното гласање во Собрание: Џабе го носевте, ќе ви го кутнеме на Уставен

Џабе го носевте. Ќе ви го кутнеме на Уставен, напиша на Фејсбук Димитар Апасиев од Левица, по најновите случувања во државата. 

Поврзани

Најнови вести

Коментари