Жирито полуде по 15 годишното девојче, нејзиниот глас ги воодушеви сите

Малата девојка своите неверојатни гласовни можности ги претстави преку песната „Warrior" на Деми Ловато.

Жирито беше позитивно изненадено од нејзината изведба, а ова девојче очигледно и „падна во око" на Хајди Клум која се одлучи да го стисне златното копче и на Филипс да и обезбеди директен пласман во настапите во живо. . .

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари