Дали ова е најсовршената жена на светот?

Жари и пали: Ова е Руската убавица која го полуде целиот свет

На сите ни е познато дека Русинките се едни од најубавите жени на светот, а оваа руска манекенка само го подтврдува нашето мислење. Манекенката Анастасија Квитко важи за една од најубавите жени на светот, а нејзините раскошни облини се вистински мелем за мажите.

Погледнете и уживајте во убавината на Руската манекенка Анастасија Квитко

 

Photo @alotofblurryhere ☀️

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) onMay 11, 2018 at 12:40pm PDT

Поврзани

Најнови вести

Коментари