Во бикини и без шминка: Селма Хаек и во 52-та година изгледа одлично (ФОТО)

Селма Хаек споделила неколку фотографии на својот Инстаграм профил,каде позира во бикини и без шминка,а нејзините следбеници останале без здив.

Убавата актерка објавила неколку неретуширани фотографии и со тоа докажала дека стареењето не ја заплашува,а од неколку погледи на нејзините фотографии,во 52-та година е и повеќе од јасно дека нема никаква причина за тоа.

 

 

🌊🌊🌊

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek) onAug 10, 2018 at 11:36am PDT

Поврзани

Најнови вести

Коментари