Влезе во салата, го соблече фустанот, а потоа сите гости занемеа (ВИДЕО)

Стефани Пејн на почетокот на церемонијата на својата венчавка, кое беше одржано во Хјустон, беше во блескава златна венчаница.

Но, кога дојде време за тверкањето, излезе во потполно друга комбинација.

Се пресоблече во жешки панталончиња и црвено- црн топ, на нозете имаше високи чизми со потпетици, а на лицето имаше ставено маска. И така тргна акцијата.

На крајот од тверкањето направи шоу со салто назад и трчајќи цела точка ја заврши со шпага.

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари