По социјалните мрежи кружи видео на кое се гледа како еден ќелав Русин свири ма мечка го гушка и се гали со него. Кој повеќе ужива не е познато, ама дека сцената за многумина делува прилично застрашувачки е повеќе од јасно

Погледнете го видеото, па ако можете уживајте и вие во моментот:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sergey Trifonov (@morzhserzh)