Убавата пејачка со прекар „џебна Венера“: Кајли позира разголена и без шминка, фановите воодушевени

Австралиската поп ѕвезда Кајли Миног на друштвените мрежи објави кадри од новиот видео спот снимен на Куба, каде што таа позира во долна облека и, иако е на прагот од шестата деценија од својот живот, и е без класична снимка, изгледа барем двојно помлада.

– Немавме ниту светла, ниту екипа... Ниту шминка. Режисерката Софи Милер ме убедуваше подолго време да настапам без шминка, но го сторивме тоа. Работата е завршена, изјави Миног.

Се работи за спотот за нејзината нова песна „Golden". (МИА)

Поврзани

Најнови вести

Коментари