НАЈМОДЕРНИТЕ ЈАКНИ ЗА СЕЗОНАВА

Топ 5 зимски јакни за следната сезона!

Најмодерните јакни за следната сезона, се чини како да се вратија од 80-те: тие се светли, шарени и прилично кратки

Најмодерни се јакни во бела, жолта, светло сина и се разбира во црвена боја. Носете ги со широки фармерки, комотни џемпери и кошули, закопчани до вратот. Ако кратките јакни не ви се омилени, познатите брендови ве советуваат да купите јакна со должина под вашето колено оваа есен. Изберете модел што е украсен со смешни линии и натписи и со тридимензионална силуета..

Идеа за најсмелите и најмодерните дами – огромни јакни во металик бои. Манго сугерира сребрени, додека H&M за оваа есен се одлучи за јакна во златна боја.

Поврзани

Најнови вести

Коментари