Сопственик нуди награда за било каква информација за крадецот од снимкава (ВИДЕО)

Полицијата во Томиславград на 3 април добила дојава дека фирма била ограбена во текот на ноќта и дека од неа е украден сефот со засега непозната сума на пари.

Сопственикот на компанијата објавил, во соработка со полицијата, снимка од надзорните камери.

Од компанијата се нуди и парична награда за информација за лицето од снимката.

Поврзани

Најнови вести

Коментари