Семејно насилство: Ќерка ми ми ги прикрива модринките со шминка

Таа неодамна ја шокираше јавноста со една нејзина изјава која предизвика бура од реакции.

Имено Зорица изјави дека пред да излезат некаде заедно со сопругот  ќе се испотепаат, па потоа нивната ќерка и помага да ги нашминка модринките.

-На крајот секогаш тој попушта. Обично тој секогаш е попаметниот и мудриот кој попушта, знае дека подобро е да дигне раце наместо да го губи времето со мене, низ смеа вели Зорица во една позната српска емисија.

Поврзани

Најнови вести

Коментари