Полусестрата на Кејт Мос, Лоти Мос, често ја заинтригира јавноста со разголени фотографии, но неодамна таа отиде чекор подалеку со зборовите дека за неа сексот е ист како миење заби.

Атрактивната 23-годишна девојка, која е во врска со музичарот Тристан Еванс од групата „The Vamp“, за медиумите изјави дека тие двајца тоа го практикуваат секое утро.

Имено, Лоти нагласи дека ужива во својата сексуалност и затоа лесно ги покажува сите свои шарми на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lottie Moss (@lottiemossxo)

“Да, работам на OnlyFans и чувствувам дека се карактеризира како нешто валкано и одвратно, но сексот е одлична работа. Треба да биде забавна и лесна и добра тема за разговор. Секој го има, па зошто се срамиме од тоа? “, рече таа за „Сан“

“Тоа е нешто што секој го прави наутро. Кога ќе се разбудат, сите ги мијат забите и секој има секс. Не во исто време … добро, можеби да! Зависи од положбата. Многу сум позитивна за интимноста“, додаде таа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lottie Moss (@lottiemossxo)


Контроверзната убавица минатата година призна дека може да се чувствува привлечена од сите родови идентитети и полови, како и едноставно да им ја покаже вратата на секој што не и се допаѓа.

„Луѓето со кои излегувам секогаш го прифаќаат мојот избор, а ако не го знаат – знаат каде е вратата“, нагласи таа

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lottie Moss (@lottiemossxo)