Се разведе од тетовецот Џемаили, а денес е пожешка од било кога (ФОТО)

Сопругата на Швајцарскиот фудбалер со македонско потекло Блерим Џемаили пред две години на Европското првенство беше вистинска сензација.

Но за две години речиси и да се случи голем пресврт во животот на фудбалерот, тој се разведе, а неговата сопруга објави книга во која открива многу тајни во врска со фудбалерите и нивните девојки ...

 

 

Pronta per la sfida ???????? @chefaticalavitadabomber @redbullcitycrusher

A post shared by Blog Personale (@erjona_sulejmani) onMay 28, 2018 at 12:10pm PDT

Поврзани

Најнови вести

Коментари