Видео

Се омажила со пластичен хирург, па му дозволила да ја си ја направи по мерак

Се омажила со пластичен хирирг, па му дозволила од неа да прави што сака - погледнете како изгледа сега на 45 години.

Филип Крафт, кој има своја клиника за пластична хриругија во Мајами, Флорида, во 1997 година стапил во брак со Ана. Откако добиле две деца, Ана му дозволила со нејзиното тело да прави што сака, а резултатот е, како што вели Филип, совршена жена.

Ана има 45 години, а по зголемувањето на градите, липосукцијата, подигањето на задникот, обликувањето на струкот, вбризгувањето ботокс, филери во образите и усните, изгледа вака: Кога била млада вели дека не му дозволувала ни да помисли на операции. Сега, со задоволство се согласува на сите негови предлози, бидејќи како што вели, подобро се чувствува.

На операции се согласила по породувањето, кога телото ѝ се изменило, што не ѝ се допаѓало. Филип сега на сите ја покажува својата сопруга и ја нарекува „подвижна реклама".

Поврзани

Најнови вести

Коментари