Рамуш Харадинај и сопругата Анита на плажа во досега невидено издание (ексклузивно видео)

Харадинај го поминал одморот со сопругата Анита во ексклузивното летувалиште во приморскиот град Влори

Премиерот на Косово Рамуш Харадинај со сопруга Анита го поминал одморот во ексклузивното летувалиште во приморскиот град Влори. "Ora News" успеа да обезбеди неколку фотографии на кои Харадинај со сопругата Анита се на брегот каде што двајцата рипаат во вода.

https://twitter.com/NewBelgrade/status/1030020228028227584

На видеото е прикажан момент каде што сопругата го бакнува сопругот и рипа во морето, а потоа веднаш по неа и Харадинај.

Анита Харадинај на себе има костим за капење од Луј Витон кој чини поголема сума пари.

Поврзани

Најнови вести

Коментари