Сопругот на Риси Витерспун во последните години живее малку поповлечен живот, за разлика од претходно кога во 90-тите беше на врвот на славата. Тогаш беше миленик на многу жени, а како што може да видиме тој не се изменил премногу во овие 20 години.

Иако ретко може да се види во јавноста, папараците го уловија оваа недела додека трчаше во неговата населба Лос Анџелес, во маичка и шорц 46-годишниот Рајан покажа дека сè уште има тело на 20 годишен дечко.

Тој често го покажува своето мускулесто тело на Инстаграм, а неодамна ги збуни следачите со една фотографија на која е целосно облечен.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ryan (@ryanphillippe)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ryan (@ryanphillippe)