Сакајќи да ја задржи титулата “џентлмен” и да ја задоволи неговата поубава половина, еден маж од Монтреал ја посетил познатата продавница за накит “Пандора”. Но овој негов гест го удрил од глава, кога продавачката во продавницата сфатила тој купува накит за две различни жени.

Продавачката на продавницата го разоткрила на ТикТок, јавно прозивајќи го и покажувајќи ги прстените кои тој ги купил.

-Доколку вашиот сопруг се вика Џејк и живее во Монтреал, тогаш треба да знаете дека тој купи два прстени. Едниот за својата девојка, другиот за неговата љубовница. Прстените изгледаат вака а ти девојко која и да си заслужуваш многу подобро, открила таа на популарната социјална мрежа.

@ferreirorocheGotta support my girls #foryou #fyp♬ telephone – favsoundds

Нејзиното видео станало мега популарно и досега има милион прегледи и стотици илјади лајкови.