Пораката на Анастасија Ражнатовиќ ќе ве натажи: Почивај во мир, лепи мој! (фото)

Семејството Ражнатовиќ ги разжалости смрта на нивното кученце Вита. Цеца со своите фанови прва ја сподели оваа вест:

"Збогум наша мила и најубава Витице", објаснувајќи подона дрка кученцето имало рак на плуќата.

 

Zbogom nas mili,najlepsi Vitice......💔💔💔.....

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) onJul 12, 2018 at 4:47am PDT

Во својата шеста година, за жал ја изгуби битката со оваа опака болест

 

Ќерката на познатата пеачка Анастасија, упатила на својот миленик последно збогум, секако и јавноста сочуствува со оваа тага, особено кај оние кои имаат свои миленици.

"Збогум Витице! Ќе те сакаме засекогаш. Верувам дека сите кучиња одат во рај и дека ти си на најдобро место сега. почивај во мир лепи мој", порачала таа.

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари